Дата: 19.09.2018 11:19

У ТИВРІВСЬКОМУ ВІЙСЬКОВОМУ КОМІСАРІАТІ ТРИВАЄ НАБІР НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ В 79 ОКРЕМУ МИКОЛАЇВСЬКУ ДЕСАНТНО- ШТУРМОВУ БРИГАДУ
Запрошуємо на службу учасників АТО, військовослужбовців запасу, випускників військової кафедри; осіб, які не проходили військову службу.

79 ОДШБр чекає офіцерський, сержантський та рядовий склад.
МИ ПРОПОНУЄМО ВАКАНСІЇ
• водіїв машин,
• кухарів,
• артилеристів,
• навідників,
• снайперів,
• медпрацівників та інші спеціальності.
ДЕРЖАВА ГАРАНТУЄ:
• грошове забезпечення: солдати - від 9,200 гривень, сержанти - від 10000гривень, офіцери - від 13000 гривень; найближчим часом планується підняття грошового забезпечення на 30%
• грошова винагорода за підписання першого контракту від 13600грн;
• щомісячна грошова компенсація за піднайом житла;
• щорічна оплачувана відпустка від 30 днів + виплати на оздоровлення в розмірі 100% місячного грошового забезпечення;
• зарахування терміну служби в Збройних Силах до страхового стажу;
• після 25 років служби пенсійне забезпечення.
• надання одноразової грошової допомоги після укладення контракту.
УКЛАДЕННЯ КОНТРАКТУ ГАРАНТУЄ:
• якісне і сучасне речове забезпечення та харчування за рахунок Міністерства оборони;
• безкоштовне медичне обслуговування і лікування;
• право на безкоштовне отримання житла; компенсація оренди житла;
• безкоштовне навчання у вузах під час проходження служби;
• у разі зразкового та сумлінного виконання своїх посадових обов’язків –можливість отримання офіцерського звання для громадян з вищою освітою.
КОНТАКТИ:
Громадянам, які виявили інтерес та бажання проходити військову службу за контрактом у у 79 окремій Миколаївській десантно-штурмовій бригаді, а також для отримання докладної інформації про умови проходження військової служби, грошового забезпечення, пільг військовослужбовцям та членам їх сімей, звертатися:
До Тиврівського районного військового комісаріату за адресою:смт. Тиврів, вул. Першотравнева, 6; т. міський (04355)2 11 08; мобільний (098) 040 75 77.

Служба за контрактом в 79 окремій Миколаївській десантно-штурмовій бригаді – гідний вибір для справжніх чоловіків, професійних захисників своєї Батьківщини !

Тиврівський Районний Військовий Комісаріат‎