Тиврівський район, Вінницька область

В Тиврівському районі розпочались штабні тренування

Переглядів: 115

Згідно листа Державної служби надзвичайних ситуацій України та відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік впродовж 4-5 грудня в Тиврівському районі проходять командно-штабні тренування щодо переведення з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.

Так сьогодні, 4 грудня, зранку в залі засідань Тиврівської райдержадміністрації, начальник відділу цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Міхальчук Л.І., за участю тиврівських рятувальників, розпочав навчання структурних підрозділів райдержадміністрації. Керівник апарату Романська І.Д. наголосила на необхідності вдосконалення  злагодженості та оперативності роботи для виконання відповідних заходів з цивільного захисту.