Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Вінниччині обговорили ключові аспекти застосування законодавства про державну службу

Дата: 31.10.2018 11:18
Кількість переглядів: 174

Керівник апарату райдержадміністрації Ірина Романська та завідувач сектору управління персоналом апарату райдержадміністрації Антоніна Чачкалюк взяли участь в засіданні «круглого столу» з актуальних питань застосування законодавства про державну службу, що відбулось вчора, 30 жовтня, в обласній державній адміністрації з нагоди відзначення сторіччя запровадження державної служби в Україні.

Модераторами засідання виступили керівник апарату облдержадміністрації Валерій Бойко та начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях Костянтин Герасимюк,  спікерами були фахівці апарату Національного агентства України з питань державної служби.

Участь у заході взяли працівники служб управління персоналом територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, структурних підрозділів обласної державної адміністрації та районних державних адміністрацій.

Розпочинаючи зібрання, Валерій Бойко озвучив коло питань, які включені до порядку денного засідання. Відтак, це правові аспекти проведення конкурсів на зайняття посади державної служби, присвоєння чергових рангів держслужбовцям, проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, особливості притягнення держслужбовців до дисциплінарної відповідальності, правильного застосування правових норм під час припинення державної служби та цілої низки інших питань.

У свою чергу, керівник Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях Костянтин Герасимюк висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю з представниками Нацагенства з питань держслужби, аби кількість та якість просвітницьких заходів подібного формату для державних службовців на місцях зростала.

Окреслюючи мету та основні завдання «круглого столу», заступник директора Департаменту контролю та взаємодії з органами влади – начальник відділу контролю за дотриманням законодавства про державну службу Національного агентства України з питань державної служби Дмитро Трипольський зазначив, що формування єдиного підходу до застосування Закону України «Про державну службу», інших нормативно-правових актів сприятиме поліпшенню престижу та авторитету державної служби.

Начальник відділу контролю за реалізацією права на державну службу Департаменту контролю та взаємодії з органами влади Національного агентства України з питань державної служби Максим Васькін звернув увагу присутніх на те, що підготовка кадрів для сфери державного управління є актуальним завданням сьогодення. Адже від професіоналізму і прозорості дій державних службовців залежить ступінь задоволення законних інтересів громадян, авторитет держави, сталий розвиток країни та її конкурентоспроможність на міжнародній арені.

Окрім того, в рамках заходу було представлено презентацію «100-річчя державної служби України», де відображено основні етапи розвитку професійної державної служби європейського зразка.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень