Тиврівський район, Вінницька область

Свято родинної пісні від Миколи Янченка

Переглядів: 203

Учора, 2 серпня, в мальовничому селі Канава пройшов традиційний фестиваль родинної пісні «Мамина піч». Щороку в цей день на берег річки Південний Буг з’їжджаються тисячі поціновувачів української пісні та живого спілкування, щоб поринути в атмосферу таких багатих українських традицій.

Засновник «Маминої печі», народний артист України Микола Янченко, відкрив концертну програму привітаннями та піснею, яка вже стала гімном фестивалю, – особливістю цього заходу є те, що без реклами, без будь-якого інформування в засобах масової інформації фестиваль збирає таку кількість людей – зазначив він.

Традиційно, на свято завітали: голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний, заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк, голова Тиврівської селищної ради Сергій Кицишин.

Ми живемо в дуже непростий час, дуже багато з того, що з нами відбувається спонукає нас повернутися до самого світлого – ми повертаємось до Бога, ми повертаємось до нашого коріння, ми повертаємось до нашої родини. І я глибоко переконаний в тому, що в суспільстві на сьогоднішній день є запит на добро, на щирість, на любов, на злагоду – все те що нам дарує Микола Янченко! - привітав зі святом всіх присутніх Валерій Вікторович.

На фестивалі звучали улюблені всіма пісні у виконанні самого Миколи Янченка, його чарівної супутниці Тетяни Денисенко, Наталі Фаліон і її гурту «Лісапетний батальйон», Івана Ганзери, Олександра Кварти та інших талановитих  виконавців.