Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Система фінансування ремонту доріг місцевого значення зазнає змін в поточному році

Дата: 01.03.2019 09:14
Кількість переглядів: 127

Створення дорожнього фонду та передача доріг обласного та районного значення на баланс ОДА стали ключовими реформами дорожньої галузі за останні роки. Для порівняння, в 2017 році, коли закон про дорожній фонд ще не вступив в дію, на ремонт місцевих шляхів було витрачено близько 100 млн., а вже у 2018 сума зросла до 623 млн.грн.

Протягом минулого року відремонтовано 38 км доріг та ліквідовано понад 700 тисяч м2 ямковості. Це рекордні результати за всі роки незалежності. В поточному році фінансування на дороги місцевого значення складе понад 800 млн.грн.

В минулому році потужна робота була проведена із керівниками райдержадміністрацій аби визначити перелік автошляхів, що негайно потребували ремонту. В цьому році в управлінні дорожнього господарства принципи залишаться незмінними – маршрутний, соціальний, інтенсивність руху та стан покриття. Але зміни будуть у співфінансуванні доріг місцевого значення з розпорядниками коштів місцевих бюджетів. З 1 січня 2019 року, відповідно до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації «Про передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення» №690 від 04.09.2018 року, замовником виконання робіт та надання послуг на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення являється ДП «Служба місцевих автомобільних доріг», а також створено профільне управління дорожнього господарства Вінницької області. В зв’язку з цим всі розпорядники коштів місцевих бюджетів з питань співфінансування на ремонт та утримання автомобільних доріг місцевого значення мають звертатись у відповідні новостворені служби.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень