«Мандруй Вінниччиною»: 3D-тури регіоном для мандрівників

Дата: 21.02.2018 11:13

Пропонуємо Вашій увазі сайт, який представляє туристичні цікавинки Вінницької області – «Мандруй Вінниччиною». Він був розроблений в рамках проекту «Цифрове перетворення Вінницької області», яку реалізували Google Україна в співпраці з Вінницькою обласною державною адміністрацією та Вінницькою міською радою.

Метою кампанії є підвищення інвестиційної та туристичної привабливості регіону за допомогою сучасних інтернет-інструментів.

На сайті можна знайти 3D-тури такими цікавими пам'ятками, як Палац Щербатової, регіональний ландшафтний парк "Немирівське Побужжя", скельний храм у Буші, садиба Потоцьких, музей П.І. Чайковського та Н.Ф. фон Мекк і багато іншого.

Новий сайт дає можливість за допомогою опції «Сплануй подорож» сформувати індивідуальний маршрут  цікавими місцями Вінниччини, залежно від того як збирається подорожувати мандрівник - пішки, велосипедом чи автомобілем. Також, на сайті можна знайти вже готові маршрути. Крім того, для багатьох турів на новоствореному сайті використовується аудіо супровід спеціально для людей з ослабленим зором.

Долучайтесь: https://discover.vn.ua/