Тиврівський район, Вінницька область

Заходи до Міжнародного дня людей з особливими потребами

Переглядів: 72

Міжнародний день інвалідів відзначають щорічно 3 грудня для того, щоб нагадати громадськості про те, що права інвалідів необхідно дотримувати й забезпечувати їм рівні можливості. Велика кількість людей з інвалідністю щодня стикається з проблемами, які перешкоджають їхній участі в суспільному житті. А крім того, вони часто піддаються дискримінації, не маючи можливості користуватися такими основними правами людини, як права на харчування, освіту, зайнятість, медичну допомогу.

Напередодні Дня інвалідів громадянам з інвалідністю, які знаходяться на обслуговуванні територіального центру по обслуговуванню пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян було закуплено та роздано продуктові набори.
Протягом 2018 року оформлено документи до Вінницького центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Промінь” на здійснення реабілітаційних послуг 36 дітям з інвалідністю. Оформлено документи до Вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації «Поділля» на отримання послуг 2 особам з інвалідністю.
Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації укладено договори та сплачено на надання послуг з санаторно-курортного лікування 1 особі з інвалідністю на суму 6,9тис.грн. та 2 особам з інвалідністю з  наслідками  травм  і захворюваннями хребта та спинного  мозку  на суму 41,4тис.грн
З квітня 2018 року управлінням підписано договори з підприємствами  та сплачено з державного бюджету за забезпечення технічними засобами реабілітації 149 осіб з інвалідністю на суму 719,3тис.грн.
Питання підтримки таких людей і надання їм будь-яких видів допомоги є один з пріоритетів для влади Тивівщини. Наше головне завдання, щоб були створені такі умови, що дозволять людям з обмеженими можливостями відчувати себе рівними серед рівних. Адже ставлення до людей з особливими потребами визначає ступінь цивілізованості суспільства. Вся громада Тиврівщини, всі українці протягом цілого року повинні пам’ятати, що поруч з нами живуть люди, які потребують особливої допомоги і уваги