Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Співпраця Центру зайнятості з роботодавцями

Дата: 27.05.2019 11:13
Кількість переглядів: 180

      Тиврівська  районна філія  Вінницького обласного центру зайнятості  велику увагу приділяє інформаційно - роз’яснювальній роботі, як серед клієнтів служби зайнятості та роботодавців, так і серед громадян, які звертаються до центру зайнятості з різних питань. Одним із ключових завдань перед філією  є тісна взаємодія з сільськими та селищними радами, налагодження й розширення співпраці   з об’єднаними територіальними громадами.


         21.05.19 року відбулася зустріч директора філії Коваля А. В. з головою Великовулиської сілької ради Олійник С.В. та генеральним директором ТОВ  Агрофірми «Хлібороб» Самодієм Є.М., яке розташоване на території сільської ради та надає  послуги в галузі сільського господарства. Особливу увагу зосередили на організації громадських робіт та їх фінансування на 2019р.-2020р., саме за рахунок тимчасової зайнятості можна оперативно задовольнити потреби роботодавців у робочій силі та виконати певні види робіт.  Були обговорені питання про створення нових робочих місць, про сприяння розвитку малого підприємництва на селі, легалізацію зайнятості.
        Служба зайнятості, виконуючи на ринку праці посередницькі функції, допомогає громадянам знайти потрібного роботодавця і підходящу роботу, а роботодавцям-кваліфіковану робочу силу.

Тиврівська  районна філія  
Вінницького обласного центру зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень