МАЙБУТНЄ ЛІСУ – У ТВОЇХ РУКАХ

Дата: 10.04.2019 11:12

Доброю щорічною традицією для працівників Тиврівської  райдержадміністрації є  участь у Всеукраїнській акції "Майбутнє лісу в твоїх руках".

Тож 9 квітня, на чолі з заступником керівника апарату райдержадміністрації Л.Ф. Горбатюком, державні службовці надавали посильну допомогу Тиврівському лісництву. В цьому році допомога полягала скоріше в озелененні, адже висаджували на краю лісу козацькі вуса, тую, самшит, далі дугласію, ялівець, модрину і ще далі від дороги липи та берези.
Сьогоднішня акція покликана, не лише озеленити наш край, а й підвищити інтерес до бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу, - наголосив лісничий Тиврівського лісництва Михайло Адамович Рошак.
На місці посадки лісники провели інструктаж по висадці саджанців. Після чого, всі, дружнім колективом, взялися до роботи. Після висадки садженців, Михайло Адамович провів екскурсію, щоб показати як сьогодні виросли дерева, що їх працівники райдержадміністрації садили минулі роки. Усі залишились задоволені своєю працею, сподіваючись на те що, її результати стануть запорукою екологічного благополуччя і для них самих, і для наступних поколінь, про майбутнє яких необхідно дбати вже сьогодні.