Проведено VI Кубок з волейболу пам’яті Олександра Пліхти

Дата: 24.04.2018 11:11

21 квітня 2018 року в спортивному залі Тиврівського відділення поліції Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області за підтримки Тиврівської райдержадміністрації, Тиврівського селищного голови Кицишина С.М., відділу у справах сім’ї та молоді, з питань фізичної культури та спорту Тиврівської РДА (начальник Романський В.В.), відбувся VI турнір з волейболу на Кубок Тиврівського району пам’яті Олександра Пліхти.

В змаганнях прийняли участь волейбольні команди з м. Гнівані, смт.Сутисок, смт. Тиврова та команда ФСТ «Колос» (с. Красне).  Переможцями турніру стали спортсмени з смт. Тиврова, друге місце зайняли Гніванчани, третє – команда смт. Сутисок. Фінальний поєдинок змагань пройшов у напруженій, цікавій, безкомпромісній боротьбі і завершився на користь тиврівських волейболістів з рахунком 2:1. Кращим нападником турніру було визнано гравця гніванської команди Зарембу Максима, кращим зв’язуючим став тиврівчанин Березюк Ігор, кращим різностороннім гравцем визнали Менделюка Романа з Сутисок. Кращі гравці були нагороджені пам’ятними статуетками та грамотами. Усіх призерів змагань нагородили грамотами, медалями та кубками.