Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Валерій Коровій: Усі перші класи Вінниччини, чи то в місті, чи то в селі, повинні відповідати стандартам «Нової української школи», для цього в області є усі передумови

Дата: 07.08.2018 11:11
Кількість переглядів: 176

 

Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій 6 серпня провів робочу нараду з директорами департаментів та служб регіону з актуальних питань життєдіяльності Вінниччини.

Голова  облдержадміністрації заслухав оперативну інформацію щодо поточної ситуації за різними галузевими напрямами та озвучив низку доручень керівникам окремих підрозділів ОДА.

Очільник області підкреслив важливість підготовки належних умов для навчання першокласників відповідно до вимог «Нової української школи».

«Необхідно тримати ситуацію під контролем,- зазначив Валерій Коровій,- Вимога така: усі перші класи, яких в області цього року налічується 1078, мають бути абсолютно однотипними – чи то буде клас у міській школі Вінниці, чи в Піщанці, чи в Северинівці. Дитина повинна піти у перший клас за місцем проживання. Ми направили на забезпечення початкової школи 45 млн грн; 17 млн грн.  витрачено на підготовку вчительських кадрів: 11,5 тисяч вчителів пройшли перепідготовку».

Про ситуацію із виплатою заробітних плат сімейним лікарям області за новою системою інформувала заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Марусяк. За її словами, уже в липні, максимальну зарплату, у розмірі  21-22  тис грн., отримали 6 сімейних лікарів з Ямпільського району та м. Ладижина. Вони  підписали найбільшу кількість декларацій на обслуговування пацієнтів. Від 11 до 15 тис грн.  отримали  біля 230 сімейних лікарів області, а  15 до 20 тис. грн. – більше 110 лікарів, менше 10 тис  грн – усі решта. Найгірша ситуація спостерігається у тих  районах, які не провели оптимізацію в медичних закладах . «Гроші йдуть на утримання роздутих штатів. Такі райони , як Томашпільський, Погребищенський, Чечельницький, Шаргородський, Піщанський (зокрема – районні  центри) мають невиправдано завищені  штати  лікарів та медперсоналу, тож і зарплати тут  є найнижчими»,- зазначила Надія Марусяк. Відтак, питання реорганізації медичних закладів у районах та укладання  ними угод із  Національною службою здоров’я залишається під контролем обласної влади.

Також під час наради директор Департаменту  фінансів облдержадміністрації  Микола Копачевський поінформував про те, що  обласний бюджет на сьогодні виконується. По доходах: 54,1 % виконання річного призначення (з урахуванням змін); приріст по відношенню до показників минулого року становить 30,8%. Практично виконуються усі доходні джерела. Виплати за три місяці відпускної кампанії становлять на даний момент 94 %. 

В ході засідання директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Микола Ткачук поінформував про результати збору ранньої групи зернових : « На Вінниччині,завдяки покращенню погодних умов, збільшились темпи збирання ранніх зернових культур: сьогодні зібрано більше 70% прогнозованих площ  ранніх зернових. Урожайність озимої пшениці  збільшується,особливо в Південних районах, також активно йде збір  ярого ячменю, жита та інших груп зернових. Якість зерна за всіма показниками особливо не змінилась». За словами посадовця,  вже зібрано 1 млн 500 тис  зернових ранньої групи . Всього ж прогнозується зібрати 2млн тонн.

Також були обговорені деякі аспекти розвитку дорожньої галузі регіону, питання сортування та переробки сміття, організацію чергових виплат домогосподарствам с. Павлівки, які постраждали від вибухів на військовому арсеналі в Калинівці.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень