Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Служба зайнятості Вінниччини пропонує 50 спеціальностей для безкоштовно навчання за допомогою ваучера

Дата: 30.05.2018 16:28
Кількість переглядів: 315

 

 Вінницька обласна служба зайнятості пропонує громадянам отримати ваучер на навчання, який допоможе опанувати нову професію або спеціальність, удосконалити знання та вміння.


«Ваучер це документ встановленого зразка, що дає особі право на перепідготовку, підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні. Скористатися ваучером за певних умов можуть усі, крім зареєстрованих безробітних. За ваучером можна навчатися на фахівців різних галузей: сільське господарство, будівництво, харчові технології, транспорт, інформаційні технології тощо. Перелік напрямів навчання досить широкий та різноманітний їх сьогодні більше 50 від медичного психолога до електрогазозварника», - повідомила директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська.


Для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці бажаючі мають можливість, за сприяння державної служби зайнятості, отримати ваучер.
Ваучер видається одноразово за умови, якщо особа старше 45 років, страховий стаж – не менше як 15 років та має професійно-технічну або вищу освіту.


Таку можливість мають і деякі категорії населення незалежно від віку: це особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), учасники АТО з числа осіб з інвалідністю, а також внутрішньо переміщені особи.


Протягом минулого року 7 жителів області скористались такою та отримали ваучери для підвищення свого освітнього рівня.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень