Тиврівський район, Вінницька область

Переможцем щорічних спортивних змагань "Краще спортивне село 2018" стала уже 8 рік поспіль Строїнецька територіальна громада

Переглядів: 57

Оголошено результати щорічного конкурсу "Краще спортивне село". Цього року фінал змагань розпочався досить оперативно. 7 команд з усього району мали можливість не лише позмагатися, а й гарно провести час, поспілкуватися. Були представлені такі сільські команди: Василівська, Великовулизька, Новоміська, Строїнецька, Тростянецька, Жахнівська, Ворошилівська та Бушинська. Змагання відбувалися по таких видах спорту - командний - волейбол, індивідуальні - стрільба, шахи, шашки, армреслінг, підйом гирі та теніс.

Переможцем щорічних спортивних змагань "Краще спортивне село 2018"  стала уже 8 рік поспіль Строїнецька територіальна громадаДруге та третє місце заслужено вибороли Жахнівська та Ворошилівська  територіальні громади.