Спортивний сезон завершено!

Дата: 27.12.2018 11:07

.

Спортивний зал Вінницького педуніверситету став місцем проведення кубка області з волейболу серед ветеранських команд. Вік гравців від 49 років і старші. Ігри проводились за олімпійською системою. Першу гру команда району виграла у команди смт.Теплика, другу програли волейболістам Тростянецького району.
    За підсумками наші ветерани посіли третє місце серед спорттовариства «Колос» і шосте загальнокомандне.
    Збірна команда району була представлена гравцями Великовулизької, Жахнівської, Тиврівської територіальних громад.

А в спортивному залі Тиврівської ЗОШ I-III ст. змагались чотири кращих чоловічих волейбольних команд смт. Сутисок, Тиврів-1, Тиврів-2, с.Василівки за кубок району.
    Головний приз виграли волейболісти смт. Сутисок, друге місце у команди Тиврів-1.
    За третє місце вели боротьбу збірна молоді із Тиврів-2 і волейболісти «Колос» с.Василівки, кожна з команд була близька до перемоги. Але, заключний сет виграла збірна молоді райцентру. Вони стали третіми призерами змагань.
    Команда переможець, призери нагороджені Пам'ятними кубками, гравці і тренери-медалями, грамотами, які вручив Романський В.В., начальник відділу сім'ї молоді та спорту райдержадміністрації.
    Цими спортивними заходами серед різних вікових груп наші волейболісти завершили спортивний сезон 2018 року.

Голова РО ВФСТ «Колос»
Лісниченко В.Т.