Спортивний сезон завершено!

Дата: 27.12.2018 11:07
Кількість переглядів: 153

.

Спортивний зал Вінницького педуніверситету став місцем проведення кубка області з волейболу серед ветеранських команд. Вік гравців від 49 років і старші. Ігри проводились за олімпійською системою. Першу гру команда району виграла у команди смт.Теплика, другу програли волейболістам Тростянецького району.
    За підсумками наші ветерани посіли третє місце серед спорттовариства «Колос» і шосте загальнокомандне.
    Збірна команда району була представлена гравцями Великовулизької, Жахнівської, Тиврівської територіальних громад.

А в спортивному залі Тиврівської ЗОШ I-III ст. змагались чотири кращих чоловічих волейбольних команд смт. Сутисок, Тиврів-1, Тиврів-2, с.Василівки за кубок району.
    Головний приз виграли волейболісти смт. Сутисок, друге місце у команди Тиврів-1.
    За третє місце вели боротьбу збірна молоді із Тиврів-2 і волейболісти «Колос» с.Василівки, кожна з команд була близька до перемоги. Але, заключний сет виграла збірна молоді райцентру. Вони стали третіми призерами змагань.
    Команда переможець, призери нагороджені Пам'ятними кубками, гравці і тренери-медалями, грамотами, які вручив Романський В.В., начальник відділу сім'ї молоді та спорту райдержадміністрації.
    Цими спортивними заходами серед різних вікових груп наші волейболісти завершили спортивний сезон 2018 року.