Тиврівський район, Вінницька область

Спортивні досягнення району

Минулий тиждень був багатим на спортивні події:

1. Спортивний комплекс Тиврівської ЗОШ І-ІІІ ст. став місцем проведення 23-х районних сільських спортивних ігор з 8 видів спорту в залік конкурсу «Краще спортивне село – 2018 року»

Понад 100 учасників із 10 територіальних громад вели боротьбу за почесні призи районної спартакіади.

Тут поза конкуренцією були представники с.Строїнці, які виграли 6 видів спорту із восьми, а саме змагання із армспорту, гирьового спорту, настільного тенісу, шашок, кульової стрільби, перетягування линви.

На другому місці –постійні суперники строїнчан –фізкультурники  с.Жахнівки.

Поступово повертають собі славу лідерів сільського спорту спортсмени с.Василівки, які фінішували третіми.

Слова подяки за підтримку молоді та сприяння у розвитку спорту заслуговують Строїнецький сільський голова Голодюк В.Д., інструктор - Мазур Ю.С., Жахнівський сільський голова Таранюк В.М., інструктор – Безуглий В.В., Василівський сільський голова Мотозюк А.А., інструктор – Леонов Ю.М..

До шістки кращих увійшли: Ворошилівська, Тростянецька, Новоміська територіальні громади.

2. На місцевому стадіоні «Колос» смт.Тиврів відбулись обласні зональні змагання з футболу «Золотий колосок – 2018»  серед юнаків 2004 р.н. Збірна району, переважним чином, сформована на базі юнаків, які навчаються у ЗОШ І-ІІІ ст. смт Тиврів перемогла  ровесників з Липовецького р-ну (5:1) і вийшла у фінал. Кращим гравцем матчу став Ярослав Романський, який забив два голи і відав три результативнх гольових передачі.

3. Представники РО ВФСТ «Колос» взяли участь у напівмарафоні (21 км), який проводив у м. Вінниця:  В. Ружицький, П.Кундис, В. Бабій. Десятикілометровий відрізок марафону пробігли ветерани спорту О.Кундис, В. Ліщишин. Всі учасники забігу отримали нагороди організаторів.

4. Після пробігу вони взяли участь в чемпіонаті області з гирьового спорту (32 кг) в СК обласної організації  ВФСТ «Колос» м.Вінниці. В. Ліщишин, В. Ружицький здобули золоті медалі, О. Кундис – срібну нагороду.

У загальнокомандному заліку жителі Тиврівського району посіли друге місце.

В. Лісниченко  голова РО ВФСТ «Колос»