Міні-ярмарок вакансій

Дата: 03.06.2019 11:05

27 травня 2019 року у залі Тиврівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій. У заході взяли участь 22 особи, які зареєстровані в службі зайнятості як безробітні.

Метою заходу стала зустріч учасників з представниками Агрофірми «Хлібороб», які розповідали безробітнім про наявні вакансії, умови праці та рівень заробітної платні на заявлених посадах. Особливий акцент підприємство зробило на вакансію «охоронник», оскільки саме на цю посаду підприємство гостро відчуває потребу в кваліфікованих робітниках. Саме тому у зустрічі з безробітними взяли участь: заступник керівника відділу безпеки Цимбалюк Володимир Володимирович та фахівець відділу безпеки Мазур Валерій Петрович, які ознайомили присутніх з специфікою роботи на даній посаді та вимогами до працівників, а також наголосили що підприємство забезпечує працюючих на даній посаді «охоронник» 3-х разовим харчуванням на день та виділяє службовий автомобіль для об’їзду сільськогосподарських полів.

Присутні мали змогу задати запитання щодо заробітної плати та умов праці безпосередньо представникам підприємства. По закінченню зустрічі чимала кількість безробітних зацікавилися даними пропозиціями.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг
Тиврівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості
Панченко В.М.