Чергове засідання провела районна комісія з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та призначення державної соцдопомоги малозабезпеченим сім’ям

Дата: 17.04.2019 11:05

Вчора, 16 квітня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації відбулося чергове засідання Комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сімям під головуванням начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олега Чичкалюка  за участю її членів.

Секретар Комісії, заступник начальника відділу допомог управління, Ігор Чехов повідомив присутніх, що на розгляд надійшло 5 заяв на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сімям, 8 звернень на отримання житлових субсидій (ЖКП), 18 звернень на отримання твердого палива та 2 звернення на пільги (ЖКП).

Детально вивчивши та опрацювавши кожне звернення Комісія ухвалила рішення про задоволення 26 звернень заявників; відмовлено одному заявнику в отриманні отримання житлових субсидій (ЖКП),  трьом заявникам в отриманні житлових субсидій (ЖКП) та трьом заявникам в отриманні твердого палива.