Тиврівський район, Вінницька область

Зміни на роздрібному ринку електричної енергії

Переглядів: 86

В грудні поточного року буде здійснений перший крок до нової моделі ринку електричної енергії, відбудуться масштабні зміни на роздрібному ринку електричної енергії - постачання електроенергії всім без виключення споживачам буде здійснюватися новими постачальними компаніями, утвореними в результаті процедури відокремлення постачання електричної енергії від розподілу.

Всі споживачі (крім побутових та малих непобутових споживачів) в тому  числі, бюджетні підприємства та організації, підприємства житлово-комунального господарства), мають до 01.12.2018 року обрати собі електропостачальника та укласти з ним договір постачання електричної енергії. Також необхідне укладення всіма споживачами договорів на розподіл електричної енергії з операторами системи розподілу.
У разі необрання споживачами (крім побутового та малого непобутового споживача) нового едектропостачальника до 01.12.2018 року, та за відсутності постачальника "останньої надії" або після закінчення 90 -денного терміну у разі його призначення, електроживлення споживачів буде припинено.

Головний спеціаліст відділу
містобудування та  архітектури