Шановні громадяни, не провокуйте пожеж в екосистемах!

Дата: 01.04.2019 11:04

З настанням відносно теплої та сухої погоди громадяни активно розпочали прибирати власні присадибні ділянки, спалювати залишки сухостою та сміття. Це, зазвичай, призводить до підвищення показника кількості пожеж в природних екосистемах, та не зважаючи на численні застереження рятувальників - населення продовжує нехтувати заходами пожежної безпеки.

Шановні громадяни!

Служба порятунку закликає вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Пам'ятайте, що спалювання сухостою може спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню.

Під час відпочинку на природі, необхідно пам'ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, в першу чергу, вашому життю та здоров'ю.