Тиврівський район, Вінницька область

23 березня відбудеться виїзний прийом громадян з питань виконання рішень судів

Переглядів: 70

З метою реалізації права громадян на безоплатну первинну правову допомогу 23 березня 2018 року о 10:00 год.  в приміщенні ЦНАПу в смт. Тиврів буде здійснено виїзний прийом громадян Тиврівського району.

Мешканців району консультуватимуть:

• заступник начальника Управління державної виконавчої служби - начальник відділу аналітики та статистики Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області  - Коваль Світлана Валеріївна;
  • начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області  - Вітов Наталя Іванівна.

Прийом буде здійснюватись з питань виконання рішень судів, інших органів та посадових осіб, зокрема виконання рішень судів по стягненню аліментів.