Тиврівський район, Вінницька область

Тиврівські футзалісти посіли V місце в Україні

Переглядів: 457

Сучасний спортивний комплекс «ФОК» м. Житомир став місцем проведення фінальних змагань Першості Всеукраїнської ГО ВФСТ «Колос» з футзалу серед юнаків 2003 – 2004 р.н., в яких взяло участь вісім команд, переможців попередніх зональних змагань з чотирьох регіонів України: сходу, заходу, півночі і півдня.

Спортивний захід розпочався з параду – відкриття. Юних спортсменів – фіналістів вітали керівництво Житомирської області, міста, спортивних організацій.

Перед початком футбольних поєдинків, організатори провели конкурс «Жонглювання м’ячем». Гравець нашої команди Ярослав Романський – виграв «Солодкий приз», великий набір шоколадних цукерок.

Вісім команд були розподілені на дві підгрупи, відповідно до жереба нашими суперниками стали футзалісти Запорізької, Дніпропетровської, Івано – Франківської областей.

На чудовому футзальному паркеті, покритому лаком, розміром 45*20 м, свою першу гру ми проводили з командою Запорізької області.

Незважаючи на те, що наші футболісти довгий час вели гру з рахунком (2:0), фінальний свисток судді зафіксував перемогу запоріжчан (4:2).

Другу гру наші юнаки також вели з рахунком (1:0), але знову не зуміли довести поєдинок до перемоги , дніпропетровці виявились сильнішими (3:1).

Лише у третій зустрічі тиврівчани здолали опір ровесників із Івано – Франківської області (3:0) і вийшли на п’яте місце у фінальних змаганнях.

Футбольна команда щиро вдячна голові райдержадміністрації Бойку В.В., голові районної ради Красовському Я.Й. за фінансову підтримку, що дала можливість вперше брати участь у такому важливому спортивному форумі України.

Голові громадської ради, підприємцю Гавришу К.А. та іншим людям, які надали допомогу і підтримку молоді.

В.Лісниченко – голова РО ВФСТ «Колос»