Тиврівський район, Вінницька область

На Тиврівщині вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Переглядів: 76

Сьогодні, 15 лютого проведено комплекс заходів урочистого, меморіального, культурно-мистецького, інформаційного спрямування з метою належного відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Скорботною ходою керівники району й «афганці» пройшли центральною вулицею селища та поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам, які загинули в Республіці Афганістан.

Учасники районних заходів вшанували пам’ять земляків, які загинули в Афганістані під час панахиди і поминальної Служби Божої в храмі Святого Вознесіння УПЦ КП райцентру.

У залі районного будинку культури за участю керівництва району, органів виконавчої і самоврядної влади, учасників бойових дій на території інших держав, представників громадськості і учнівської молоді відбулися урочисті збори.  З вітальними словами до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Віктор Бойко, голова районної ради Ярослав Красовський.

«Куди б не закидала доля Вас - наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, Ви завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство Ви заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни–миротворця» - наголосив Віктор Бойко.

Керівник Тиврівщини висловив щиру подяку воїнам-інтернаціоналістам за активну життєву позицію, вагому участь у військово-патріотичному вихованні молоді та волонтерській роботі, які є особливо актуальними в умовах сьогоденної боротьби за державність і територіальну цілісність України, вручивши спільно з головою районної ради Ярославом Красовським Почесні грамоти учасникам бойових дій на території інших держав, які мешкають у районі.

Також для воїнів-інтернаціоналістів звучали пісенні вітання учасників художньої самодіяльності, учнівської молоді та працівників районного будинку культури в рамках фестивалю афганської пісні.

Напередодні  голова райдержадміністрації Віктор Бойко, голова районної ради Ярослав Красовський та  голова районної організації «Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)» Микола Дрозд спільно з керівниками територіальних громад здійснили об’їзд  родин загиблих в Афганістані земляків, вшанували пам’ять полеглих та з’ясували нагальні соціальні потреби цих родин.