Тиврівський район, Вінницька область

Будьте обережні під час відпочинку на воді!

Переглядів: 103

З настанням спеки багато людей прямують до водойм, щоб насолодитися купанням на свіжому повітрі, погрітися на сонці. Під час такого відпочинку потрібно обов'язково дотримуватися правил поведінки на воді, щоб уникнути нещасних випадків.

Забороняється купатися в місцях, які не визначені місцевими органами виконавчої влади та не обладнані для купання людей;

- не заходити у воду в нетверезому стані;

- забороняється заходити глибше, ніж по пояс людям, які не вміють плавати;  - не залишати малолітніх дітей без нагляду дорослих, тому що їхня поведінка у воді непередбачувана;

- уникайте води із швидкою течією;

- купаючись у незнайомому місці – не пірнайте з берега, гірки, дерева;

- у воду слід заходити неспішно, обережно пробуючи дно ногою;

- купатися краще там, де є рятувальні служби;

- до плавок потрібно прикріпляти шпильку, якщо далеко від берега судома зведе руку чи ногу, укол шпилькою допоможе відновити еластичність м’язів;

- утримуйтеся від далеких запливів.

На рівнинних річках є багато ям і вирів. Вони підступно зустрічаються біля піщаних кос, під берегом, де особливо полюбляють купатися діти. Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області звертається до Вас із застереженням бути вкрай обережними під час відпочинку на воді, щоб він був для вас і ваших дітей безпечним, весь час суворо дотримуйтеся порад правил безпеки!