Тиврівський район, Вінницька область

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Переглядів: 83

Вчора, 11 вересня, в залі засідань райдержадміністрації, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Очолював засідання комісії заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк.

На засіданні розглядались питання щодо тимчасового влаштування малолітньої дитини, яка перебуває у спеціалізованому будинку дитини до будинку сімейного типу,  про доцільність (не доцільність) позбавлення батьківських прав, про запобігання бездоглядності дітей шкільного віку та інші.

Усі питання, які заслуховувалися на комісії, попередньо  детально вивчені працівниками служби у справах дітей. За результатами   комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей. Адже кожна дитина має рости в гідних умовах,  відчувати увагу та турботу.