Найбільший в Європі вінницький світломузичний фонтан ROSHEN розпочав сезон 2019 року

Дата: 22.04.2019 11:00

20 квітня найбільший в Європі вінницький світломузичний фонтан ROSHEN розпочав сезон 2019 року. Участь у заході взяли Президент України Петро Порошенко, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, тисячі вінничан та гостей міста, військові, які захищали державу від російської агресії на Донбасі, а зараз проходять медичну реабілітацію у Вінницькому клінічному військово-медичному центрі Центрального регіону, родини воїнів АТО.

Урочиста програма відкриття проходила під гаслом «Ми - Україна». Свої найкращі хіти виконали відомі українські виконавці та грути: Віктор Бронюк та гурт ТІК, KOZAK SYSTEM, ФОМА & МАНДРИ, Тарас Чубай та «Плач Єремі?ї», а також Тарас Петриненко й Марія Бурмака.