Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Вінницькому обласному територіальному відділенню Антимонопольного комітету України виповнюється 25 років

Дата: 10.06.2019 10:59
Кількість переглядів: 130

7 червня у Вінницькому обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України відбулись урочистості з нагоди 25-ї річниці створення відділення області.

Зі святом працівників привітав перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко, зазначивши: «Саме завдяки роботі обласного відділення на сьогодні змінено економічний підхід, адже усі ми переконалися в тому, що вільна конкуренція покращує рівень якості та доступності надання послуг. Для прикладу, кожен споживач може обирати продукцію залежно від власних уподобань, що також надало можливість дрібним і середнім підприємцям конкурувати з великими».

Посадовець також торкнувся питання продовольчої безпеки та захисту економічної конкуренції на засадах рівності суб’єктів господарювання перед законом.

Нагадаємо, що територіальне відділення було створено 8 червня 1994 року.

Перший заступник голови ОДА також вручив Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради керівникові територіального органу Миколі Слободянюку, а також усім працівникам, які більшу частину свого життя присвятили роботі в структурних підрозділах обласного відділення.

Під час зустрічі голова Вінницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Микола Слободянюк привітав колег та підбив підсумки роботи протягом кількох останніх років.

«З плином часу змінюються підходи до роботи, зокрема, щодо розгляду справ та надання методичних рекомендацій. Також на сьогодні певною мірою змінилися вимоги до здійснення захисту економічної конкуренції. Особливо важливою складовою у роботі територіального органу є налагодження співпраці з вищими навчальними закладами. Наші фахівці беруть участь у всеукраїнських конференціях, під час яких завжди можуть поділитися практичним досвідом та надати вичерпні відповіді на запитання. Протягом останніх п’яти років було чимало викликів, але ми гідно та успішно пройшли цей шлях. Територіальним відділенням було припинено понад 150 правопорушень, а також поповнено державний бюджет на суму понад 1 млн. грн», - зауважив Микола Слободянюк.

З нагоди свята працівники також отримали Подяки Вінницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень