Керівники громад на чолі із першим заступником голови райдержадміністрації Олександром Заворітним вшанували батьків загиблих воїнів-учасників АТО

Дата: 16.10.2018 10:58

Напередодні Дня захисника України вшанували учасника АТО та батьків  загиблих воїнів-учасників АТО.

12 жовтня, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний відвідав Гніванську громаду, де разом із першим заступником міського голови Оленою Яковець вручив хліб та Почесну грамоту обласної державної адміністрації та обласної Ради Завальницькому Роману Олександровичу - учаснику АТО, члену районної громадської організації «Воїнів – учасників АТО». Також відвідали Вапняр Ольгу Леонідівну – матір загиблого учасника АТО та Шептицьку Валентину Митрофанівну, жительку с. Могиліви, якій вручено, за сприяння народного депутата України І.І. Мельничука, Почесну Грамоту  Верховної Ради України.

Потім Олександр Заворітний відвідав Ворошилівську територіальну громаду, де разом із сільським головою Василем Ліщишиним вшанували сім’ю Ковальчуків, вручивши матері загиблого учасника АТО Ковальчук Раїсі Миколаївні  подяку та коровай.

Керівники, висловлюючи слова вдячності та підтримки батькам та рідним, зазначили, що мешканці району завжди пам’ятатимуть своїх героїв.