Тиврівська Районна Державна Адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Головою райдержадміністрації підписано розпорядження щодо організації та проведення весняної акції з благоустрою

Дата: 12.03.2018 10:57
Кількість переглядів: 287

Днями голова районної державної адміністрації підписав розпорядження  "Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району", яким затверджено комплекс заходів, спрямованих на поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення і приведення у належний санітарний стан території населених пунктів району, прибудинкових територій, а також передбачається здійснити  заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових відходів, прибирання та приведення в належний санітарний стан кладовищ. 

Перелік запланованих робіт та терміни їх виконання зазначені у додатках до розпорядження голови райдержадміністрації від 05 березня 2018 року № 123.

  З А Х О Д И

з організації весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району

  1. Забезпечити:

1) виконавчим комітетам органів місцевого самоврядування  організацію виконання комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення і приведення у належний санітарний стан території населених пунктів району, прибудинкових територій, а також здійснити  заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових відходів, прибирання та приведення в належний санітарний стан кладовищ.     

2) проведення заходів із благоустрою парків, скверів, алей, інших об’єктів масового перебування та відпочинку населення (вокзали, станції, пляжі, рекреаційні зони, тощо).       

3) упорядкування доріг,  вулиць та тротуарів, в’їзних знаків населених пунктів.

4) проведення заходів із санітарної очистки територій пам’яток культурної спадщини. Особливу увагу приділити санітарному очищенню території меморіальних комплексів, місць масових поховань померлих та загиблих військовослужбовців, які загинули у війнах, під час проведення антитерористичної операції та захисту територіальної цілісності держави, визначних місць, пов'язаних з важливими історичними подіями, з життям та діяльністю відомих осіб, пам’яток археології, історії та монументального мистецтва.         

5) проведення заходів з відновлення лісових насаджень та їх збереження, запровадити систематичне прибирання зон лісових масивів.

6) здійснення заходів щодо приведення у належний санітарний стан прилеглих територій підпорядкованих бюджетних установ.

7) організацію виконання заходів з приведення до належного санітарного стану смуг відведення автомобільних доріг з додержанням вимог охорони праці та безпеки руху.

8) виконання на об’єктах, визначених для проведення поточного середнього та капітального ремонту, а також експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, переданих до сфери управління облдержадміністрації, профілювання та планування узбіч і укосів; ліквідації чагарникової порослі на узбіччях і в смузі відводу, укосах та розділювальних смугах.

 9) визначення, за погодженням із Службою автомобільних доріг у Вінницькій області, ділянок для збору видаленої дров’яної сировини в межах 5-кілометрової зони проведення робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг.

10) вивезення видаленої дров’яної сировини на визначені ділянки для її переробки.

11) переробку накопиченої на ділянках для збору дров’яної сировини.

12) контроль за підтриманням власниками об’єктів дорожнього сервісу (автозаправні станції, заклади ресторанного господарства, готелі, тощо), які межують із смугою відведення автомобільних доріг або в ній розташовані, відповідних територій в належному санітарному стані та недопущення фактів несанкціонованого розміщення відходів.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень