Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Жителі села Дзвониха підтримали пріоритетні напрями розвитку громади на 2019-2021 рр.

Дата: 29.12.2018 10:56
Кількість переглядів: 231

Про це йшла мова на засіданні виконавчого комітету сільської ради, на якому було обговорено  перспективний план розвитку регіону.

В ході засідання  учасники зібрання заслухали доповідь секретаря Дзвониської сільської ради Буряченко Валентини Петрівни про підсумки роботи виконавчого комітету за попередній період та обговорили план перспективного розвитку Дзвониської територіальної громади на 2019-2021 роки.

Зокрема планується:  введення в експлуатацію господарсько-питного водогону по с. Дзвониха, зовнішнього  вуличного освітлення облаштування  та  введення  в  дію  території  сільського  сміттєзвалища, облаштування місць загального  користування  та  озеленення  території   ради, проведення  поточних  ремонтів  доріг та реконструкції двох містків загального користування по вул. Маліновського, та вул. Шевченка; капітальний  ремонт бібліотеки, музею у приміщенні сільського клубу, капітальний  ремонт  приміщення  фельдшерського  пункту, встановлення системи опалення  приміщення будинку культури, облаштування  сільської спортивної  площадки, забезпечення  водопостачанням  приміщення  сільської  школи та інші важливі заходи.

«Розробляючи проект плану регіонального розвитку громади на 2019-2021 роки, ми, насамперед, брали до уваги забезпечення стабільного  економічного  розвитку  та  зайнятості  населення, створення  комфортних  умов  проживання  мешканців  територіальної  громади, виходячи з реальних можливостей, бо все заплановане має бути виконане», - зазначила у своєму виступі Валентина Петрівна.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень