Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує прийом творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики

Дата: 05.06.2018 10:56
Кількість переглядів: 87

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує черговий прийом до 10 серпня 2018 року творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики.


До дня народження видатного громадського та політичного діяча В’ячеслава Чорновола - 24 грудня, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.03 р. № 979 «Про премію імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики» (із змінами) щорічно присуджується Премія його імені у розмірі 20 тис. гривень за рахунок коштів, передбачених на ці цілі у державному бюджеті Державному комітету телебачення і радіомовлення України.
На здобуття Премії приймаються нові оригінальні Публіцистичні твори у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства.
Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не , пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії. 
За рішенням Комітету книги до розгляду не приймаються.
Можуть бути висунуті роботи окремих осіб і творчих колективів у складі не більше 5 осіб.
На розгляд Комітету подаються:
- клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою публікації (твору) та його автора (авторів);
- примірник публікації твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення (примірники, друкованих засобів масової інформації, телепередачі та радіопрограми на компакт-дисках у форматі DVD) :
назва ЗМІ, номер, дата виходу із зазначенням району, міста, області, тощо;
- копія паспорта, у разі висунення на здобуття Премії колективу - копії паспортів кожного члена колективу.
Адреса: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, 
Державний комітет телебачення і радіомовлення України, 
тел./факс (044) 279-51-56.
З Положенням про премію імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики можна ознайомитися на сайті Держкомтелерадіо в рубриці «Виставки, конкурси, премії, фестивалі, календар знаменних дат», розділ «Премії».


http://comin.kmu.gov.ua/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень