Матеріально-технічне забезпечення виборчих комісій на виборах Президента України на контролі влади

Дата: 27.03.2019 16:55

Сьогодні, 27 березня, голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко провів чергову нараду з головами територіальних громад району щодо матеріально-технічного забезпечення виборчих комісій на виборах Президента України 31.03.2019 року відповідно виборчого законодавства.

На нараді також були присутні: директор СО Тиврівські електричні мережі ПАТ Вінницяобленерго  Колубай Микола Васильович, начальник Тиврівського відділення поліції, Жмеринського районного відділу поліції ГУ національної поліції у Вінницькій області Присяжнюк Анатолій Віталійович, начальник Гніванського відділення поліції, Жмеринського районного відділу поліції ГУ національної поліції у Вінницькій області Василик Володимир Вікторович, начальник Тиврівського районного сектору  ГУ ДСНС України у Вінницькій області Місюра Андрій Володимирович, головний лікар КНП «Тиврівський РЦПМСД» - Приймак Валерій Миколайович, заступник голови райдержадміністрації  Вітюк Володимир Вікторович, заступник керівника апарату  Горбатюк Леонід Федорович.

Заступник керівника апарату  Л.Ф. Горбатюк довів до присутніх оперативну інформацію по матеріально-технічному забезпеченню дільниць та про виявлені недоліки, наголосив на необхідності наявності аптечок. Керівники силових структур також окреслили проблемні питання, виявлені під час перевірок, акцентувавши увагу на безпеці виборців, окреслили ряд заходів, які необхідно виконати до 31 березня.

Підводячи підсумки наради, Віктор Бойко закликав керівників органів місцевого самоврядування негайно усунути усі наявні недоліки, вжити заходів щодо належного матеріально-технічного забезпечення підготовки та проведення виборів Президента України і забезпечити створення для всіх суб’єктів виборчого процесу рівних умов участі у виборах, дотримання об’єктивності, неупередженості, достовірності при поширенні інформації про вибори.