Тиврівський район, Вінницька область

Вітання голови районної державної адміністрації Віктора Бойка з Великоднем!

Дорогі Тиврівчани!

З приходом весни та оновленням природи оновлюються й наші душі, осяяні особливим світлом найвеличнішого християнського свята – Христового Воскресіння!
Великдень знову й знову дає можливість осягнути духовне зростання нашого суспільства, його моральне вдосконалення. Ми маємо повернути у наше життя гідність, братерство, а головне – повагу один до одного. Це буде кращим свідченням нашої відданості заповідям Христовим, нашої віри в неминучу перемогу добра.
Сердечно  вітаючи вас зі світлим днем  Христового Воскресіння, бажаємо душевної рівноваги і гармонії, спокою, миру і добробуту. Нехай у цей Великий День душа сповниться відчуттям  щастя,  радості і добра, а теплі писанкові барви звучать у вашому серці найсвітлішою надією.
Злагоди, достатку, віри і щирої любові вам та вашим родинам!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!