Вінницька продукція продовжує «завойовувати» європейський ринок

Дата: 21.06.2019 15:53

Протягом травня Вінницька митниця видала майже 500 сертифікатів EUR.1 на товари, що експортуються до країн  Європейського Союзу. З початку року було видано 2273 сертифікатів, що на 748 більше, ніж у січні-травні минулого року. Тож маємо позитивну тенденцію зростання експортних операцій вінницьких підприємств.

Найбільше сертифікатів було оформлено до Польщі, Німеччини, Австрії, Нідерландів. Серед інших країн-партнерів - Литва, Румунія, Чеська Республіка. Минулого місяця до них додалися Італія та Швеція. Як і в попередні періоди, найбільше вінницькі виробники експортували заморожені тушки та частини курчати, жир тваринного походження, свіжі яблука, соєву олію та макуху.

Загалом, з 2014 року митниця видала вже 13 108 сертифікатів EUR.1. Статус уповноваженого (схваленого) експортера присвоєно 12 суб’єктам ЗЕД області.