ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР НОВЕ ПОКОЛІННЯ НОРМ У БУДІВНИЦТВІ: ДБН Б.2.2.-12:2018 "ПЛАНУВАННЯ І ЗАБУДОВА ТЕРИТОРІЙ". ПЕРСПЕКТИВА РЕКОНСТРУКЦІЇ КВАРТАЛІВ

Дата: 14.06.2018 10:51

У зв'язку з проведенням реформування правовідносин в будівельній галузі, прийняття Мінрегіоном нових ДБН, керуючись п.2.3 Розділу ІІ Положення про Громадську раду, а також постановою Кабінету Міністрів України №996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики", Громадська рада при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з Національною спілкою архітекторів України, Конфедерацією будівельників України, Будівельною палатою України та Асоціацією експертів будівельної галузі проводять Всеукраїнський семінар на тему "Нове покоління норм у будівництві: ДБН Б2.2.-12:2018 "Планування і забудова територій". Перспектива реконструкції кварталів".  Це найголовніший захід в Україні, в рамках якого ведучі фахівці та науковці розкажуть про нові норми одного з головних стандартів "Будівельної Біблії" - ДБН Б.2.2.-12:2018 "Планування і забудова територій".

Розробники ДБН прокоментують та розкажуть про відмінності нового ДБН від тих, котрі він відміняє, дадуть відповіді на важливі питання, яким чином в Україні буде відбуватися будівництво та як добудувати об'єкти "перехідного періоду".

Захід відбудеться 12-13 липня 2018 року за адресою м. Київ, пр. Перемоги, 50 (Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека ім. Г.Заболотного).

Для більш детальної інформації та реєстрації перейдіть за посиланням - https://seminar-dbn.bitrix24.site/