Тиврівський район, Вінницька область

Представники Тиврівщини взяли участь у засіданні Ради регіонального розвитку

Переглядів: 154

Делегація Вінницької області на чолі з головою обласної державної адміністрації Валерієм Коровієм взяла  участь у засіданні Ради регіонального розвитку.

До складу делегації від Вінниччини увійшло близько 70 осіб – це  представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, бізнесу та підприємництва, депутати рад різних рівнів та журналісти. Тиврівський район представляли голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко та голова Гніванської ОТГ Володимир Кулешов.
Захід відбувся у столичному Міжнародному виставковому центрі під головуванням Президента України Петра Порошенка та за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.
Рада регіонального розвитку — консультативно-дорадчий орган при Президентові України, утворена Президентом України Петром Порошенком 21 квітня 2015 року.