Крок у майбутнє!

Дата: 27.04.2019 08:50

З метою самовизначення та формування в учнівської молоді реального погляду на вибір професії з урахуванням їх бажань, можливостей та потреб на ринку праці в рамках профорієнтаційної роботи 24 квітня 2019 з учнівською молоддю Тиврівською районною філією Вінницького обласного центру зайнятості в Ворошилівській ЗОШ І-ІІІ ст. із учнями 9-го та 10-го класів було проведено профорієнтаційний урок .

Вікторія Анатоліївна, фахівець з профорієнтації, розповіла учням про те, як зорієнтуватися у складному лабіринті професій, уникнути помилок і розчарувань при виборі професій. Діти опрацьовували основну формулу вибору професії «Хочу - Можу –Треба», класифікували професії за приналежністю до однієї з п’яти груп, розбирали ситуації, що стосуються професійного вибору, розгадували анаграми.

Тиврівська районна філія
 Вінницького обласного центру зайнятості