Готуємось до Дня захисту дітей!

Дата: 28.05.2019 16:50

Сьогодні, 28 травня, під керівництвом голови Тиврівської райдержадміністрації, Віктора Бойка, відбулась нарада щодо організації заходів з нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей.

На нараді також були присутні Тиврівський селищний голова С.М. Кицишин, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Л.Л. Касянчук, директор районного Будинку дитячої та юнацької творчості О.Ф. Єнютіна, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації А.Л. Берегуляк, завідувач сектору культури та туризму райдержадміністрації С.В. Мартиневич,  заступник керівника апарату райдержадміністрації Л.Ф. Горбатюк.

Турбота про дітей, їх  безпека та благополуччя є нашим першочерговим завданням, - розпочав нараду Віктор Бойко, - так давайте ж докладемо  всіх зусиль, щоб наші діти в цей день отримали максимум позитивних емоцій. В цьому році Свято Останнього дзвоника всі школи району святкуватимуть 31 травня, тож ми вимушені розділити два свята і відсвяткувати Міжнародний день захисту дітей в понеділок, 3 червня. А на вихідні пропоную, вже традиційно, об’їхати дитячі будинки сімейного типу.

В смт Тиврів заходи розпочнуться 3 червня о 9 ранку святковою ходою від площі Незалежності до Меморіалу Слави, далі о 9:30 урочисте відкриття свята в районному будинку культури. Працівники районного Будинку дитячої та юнацької творчості, вихованці та  працівники культурних та освітніх  закладів району підготували насичену та цікаву програму – буде безліч конкурсів, майстер-класів, змагань. Родзинкою свята стануть показові виступи кінологічного центру та вибухотехнічної служби ГУНП у Вінницькій області, спецпідрозділу поліції особливого призначення, проведення прийомів рукопашного бою та демонстрація одиниць зразків зброї і вибухонебезпечних предметів.