На Вінниччині перевірятимуть систему оповіщення

Дата: 28.11.2018 10:49

28 листопада з 13:55 до 15:00 у Вінниці та Вінницькій області буде проводитись технічна перевірка системи оповіщення з включенням електросирен сигнал («Увага всім»). Прохання до вінничан зберігати спокій та займатись повсякденними справами.

Вінницька обласна державна адміністрація проводитиме на території міста та області перевірку систем оповіщення. Технічна перевірка супроводжуватиметься включенням сирени тривалістю близько трьох хвилин. Орієнтовно по місту спрацює  більш як чотири десятки точок системи оповіщення. Городян просять не панікувати, зберігати спокій та займатися повсякденними справами.

У Вінниці якість роботи такої системи перевіряється щомісячно, а з включенням електросирен – раз у рік. Чергове її тестування відбудеться 28 листопада. Тому людям, які у середу почують звуки сирени,  не варто панікувати, адже це буде проста перевірка.

Разом з тим вінничани мають знати, що почувши звуки сирени (що означає сигнал «Увага всім») у будь-який інший день (крім 28 листопада) потрібно одразу включити телебачення або радіо.

Вінницька ОДА