Тиврівський район, Вінницька область

На Тиврівщині 4303 пацієнта визначились із медичним супроводом сімейного лікаря (без врахування Гніванської ОТГ)

Переглядів: 122

В Тиврівському районі продовжується кампанія з вибору лікаря, згідно програми "Лікар в кожну родину".

Відповідно до наказу МОЗ України №503 від 23.03.2018 року «Порядок вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу»  станом на 25.04.2018 року в нашому районі з лікарями КЗ «Тиврівський РЦПМСД» (15 лікарів) укладено 4303 декларації без врахування лікарів КЗ «Гніванський ЦПМСД».

Також бажаючі мають можливість укладати декларації з приватними лікарями, але за умови дотримання усіх визначених законодавством вимог. Зокрема, мова йдеться про лікарів, які мають ліцензію, власний медичний кабінет, відповідний табель оснащення затверджений Міністерством охорони здоров’я України, тих лікарів, що увійшли і мають встановлену систему «eHealth-електронне здоров’я» та електронний підпис.

Просимо жителів району активніше долучатися до укладання декларацій, адже укладання декларацій стане запорукою вашого здоров'я в майбутньому.

КЗ «Тиврівський РЦПМСД»