Тиврівський район, Вінницька область

Громадяни Тиврівського району можуть звертатись до Жмеринської місцевої прокуратури

Переглядів: 122

Шановні громадяни, реформування органів прокуратури не означає, що жителі інших районів, не за місцем розташування місцевої прокуратури, позбавлені можливості звертатися за захистом своїх конституційних прав до органів прокуратури. Таким чином, жителі всіх районів та міст області і в подальшому можуть звертатися зі своїми зверненнями (пропозиціями, заявами та скаргами) до органів прокуратури за місцем праці та проживання. Для того, щоб подати свої звернення, заяву до органів прокуратури, можна звертатися до представництв названих прокуратур, які діють у кожному районному центрі, місті.

Що стосується жителів смт. Тиврів та Тиврівського району, то хочеться наголосити: Шановні тиврівчани, прийом Ваших заяв, проводиться щоденно в робочий час у адміністративному приміщенні прокуратури за адресою:      вул. Шевченка, 2, в смт. Тиврів.

Електронні звернення та звернення на телефон «гарячої лінії» можна направляти на відповідну електронну адресу та телефон: public.zhmerynka.prok@ukr.net,  (04332)2-07-28.
           Розгляд звернень і надалі проводитиметься у відповідності з вимогами Закону України «Про звернення громадян».

Хочеться звернути Вашу увагу, що прийом громадян, відповідно до    ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» проводиться керівником Жмеринської місцевої прокуратури, його першим заступником, заступниками та прокурорами місцевої прокуратури щодня.

Так, керівник Жмеринської місцевої прокуратури проводить прийом громадян кожного вівторка з 09 год. до 13 год. в приміщенні адміністративної будівлі Жмеринської місцевої прокуратури за адресою:   м. Жмеринка, вул. Інтернаціональна, 6-а, всі інші прокурори здійснюють прийом з 9 год. до 18 год. в приміщенні службових кабінетів відповідно до графіку, який знаходиться в будівлі прокуратури.

Жмеринська місцева прокуратура