За рахунок коштів обласного екологічного фонду облаштовано мобільну лабораторію для здійснення контролю за якістю води

Дата: 23.01.2019 10:47

За інформацією Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища облаштовано мобільну лабораторію з метою здійснення контролю за якістю поверхневих, підземних та стічних вод і скидів шкідливих речовин у водні ресурси.

На виконання природоохоронного заходу залучено 890 тис. грн. коштів екологічного фонду.

Результатом проведеного заходу є облаштування мобільної лабораторії, на базі придбаного автомобіля RENO DOKKER, фотометром Palintest-7500, нагрівачем проб, оксиметром Oxi 3310, пробовідбірниками, які дають змогу проводити експрес-аналізи стічних та поверхневих вод на місці відбору в разі виникнення надзвичайних ситуацій та проведення спостереження за станом водних об’єктів на території Вінницької області.

Реалізація проекту призведе до підвищення ефективності здійснення державного контролю Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області за дотриманням вимог природоохоронного законодавства, а також у разі виникнення надзвичайних ситуацій, шляхом оперативного реагування та проведення експрес-аналізів.