Тиврівський центр зайнятості співпрацює з Гніванською ОТГ

Дата: 07.06.2019 16:46

На території Тиврівського району утворено Гніванську ОТГ з якою розроблено та затверджено відповідні заходи щодо налагодження співпраці для спільного вирішення питань розвитку громади та забезпечення зайнятості їх жителів. Налагодження і розширення  співпраці  з об’єднаними територіальними громадами є одним із пріоритетних  завдань Тиврівської районної філії Вінницького ОЦЗ.

Директор Тиврівської районної філії Анатолій Коваль систематично здійснює виїзди в ОТГ з метою презентації послуг служби зайнятості, використання новітніх он-лайн технологій та електронних сервісів служби зайнятості, роз’яснення чинного законодавства про зайнятість населення. Значна увага приділяється питанню організації громадських та тимчасових робіт, адже це є вигідним для роботодавця при необхідності  виконання короткотермінової роботи, а також є реальною альтернативою безробіття та джерелом  матеріальної вигоди.

07 червня 2019 року директор Анатолій Коваль відвідав Гніванську ОТГ. Під час зустрічі з міським головою Володимиром Кулешовим, депутатом Гніванської міської ради Анатолієм Дроздом, спеціалістом з житлового-комунального господарства міської ради Валентиною Ровінською  обговорили питання організації тимчасових та громадських робіт. Анатолій Валерійович розповів про стан ринку праці в Тиврівському районі, ознайомив з послугами, які  надає служба зайнятості, відповів на всі запитання, які цікавили присутніх.

Тиврівська районна філія
Вінницького ОЦЗ.