Тиврівський район, Вінницька область

20-23 вересня 2018 року відбудеться «Теренова гра «СІЧ - сила і честь» імені братів Чучупак

Переглядів: 74

20-23 вересня 2018 року вже втретє на Черкащині в урочищі Холодний Яр (Чигиринський район, с. Буда) відбудеться всеукраїнська гра, спрямована на підвищення рівня знань про  видатних особистостей українського державотворення "Теренова гра "СІЧ – сила і честь" імені братів Чучупак.

Даний захід приурочений пам’яті братів Чучупак, які в період національно-визвольних змагань (в 1918-1920 р.р.) були очільниками повстанського руху на території Холодного Яру

Організатором заходу є Міністерство молоді та спорту України, Управління у справах   сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцька та громадською організацією «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний Альянс».

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА!

Окрім того, повідомляємо що учасникам заходу забезпечується компенсація вартості проїзду в обидві сторони за умови здачі проїзних документів, а також футболкою з емблемою заходу та логотипами організаторів.

Суть змагань полягає в захисті свого прапора та отриманні прапора супротивника. Для цього всі учасники будуть поділені на 2 команди (сотні), кожна з яких матиме свій прапор, та боротиметься за нього впродовж 4 днів гри.

До участі в теренівці запрошуються всі охочі віком від 16 до 28 років.

За додатковою інформацією можна звернутись за телефоном  (044) 246-62-35, Олексій Саввін та у мережі фейсбук за посиланням https://www.facebook.com/terenivka.sich/