Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Співпраця між владою та ветеранськими громадськими організаціями Вінниччини продовжуватиметься

Дата: 20.06.2019 16:46
Кількість переглядів: 119

Про це запевнив голів обласних, міських та районних ветеранських організацій, активістів ветеранського руху Вінниччини заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації Іван Педорук під час закриття сьогодні, 20 червня, літнього тематично-оздоровчого семінару, який проходив на базі обласного клінічного госпіталю ветеранів війни.

Нагадаємо, що тритижневий семінар об’єднав п’ять обласних ветеранських організацій Вінниччини. Відповідно до плану, в роботі семінару брали участь запрошені керівники обласних Департаментів, управлінь та організацій.

Плідна співпраця між владою і громадськістю під час семінару була направлена задля  вирішення проблемних питань даної категорії.

Як зазначив Іван Педорук, обласна влада в тісній співпраці з ветеранськими організаціями працює над розробленням і реалізацією заходів, метою яких є поліпшення здоров’я ветеранів, оптимізація системи соціально-медичної допомоги, задоволення соціальних та культурних потреб, стимулювання громадської активності. А спілкування під час проведення семінару з керівниками управлінь, департаментів, обласних організацій стало взаємокорисним для обох сторін. Отримано необхідну для роботи інформацію, компетентні відповіді на хвилюючі питання.

Підсумки роботи семінару підвели заступник начальника госпіталю Віктор Джигалюк та голови ветеранських громадських організацій.

Ветерани висловили вдячність керівництву та медичному персоналу закладу за їх високий професіоналізм, медичний рівень, чуйність і увагу та бажання відвідувати госпіталь ще упродовж наступних років. Медики, в свою чергу, наголосили, що працювали так, щоб кожен ветеран якісно підлікувався та комфортно відпочив.

Учасники семінару висловили сподівання, що практика проведення тематично-оздоровчих семінарів, співпраця влади з ветеранськими організаціями області і надалі надаватимуть позитивні результати як для покращення здоров’я наших ветеранів, так і для зміцнення розвитку територіальної громади Вінниччини.

Голови ветеранських організацій Вінниччини зазначили, що тематично-оздоровчий семінар став додатковим стимулом для досконалої реалізації на місцях вимог Закону України «Про статус ветеранів, гарантії їх соціального захисту».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень