Привітання з нагоди Дня працівників соціальної сфери.

Дата: 02.11.2018 10:45

Шановні колеги!

Прийміть сердечні привітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери.

Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення нашого краю.

Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей непростий для України час. Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу.

Прийміть щирі побажання міцного здоров’я, особистого щастя, творчої мудрості і високого професіоналізму! Бажаю вам натхнення і творчих успіхів у вашій благородній справі! Нехай множаться ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять вам людську шану та повагу! Хай у ваших домівках панують мир і злагода, благополуччя і достаток.

Впевнений, що ви і надалі з притаманними вам сумлінням і самовідданістю спрямовуватимете свої зусилля, професійні знання і великий практичний досвід на покращення якості життя громадян Тиврівщини.

Голова районної

державної адміністрації                                                                                                               Віктор Бойко