Тиврівський район, Вінницька область

Відголоски Другої світової війни

Переглядів: 92

3 квітня о 11 год 55 хвилин групою піротехнічних робіт Аваріно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Вінницькій області було знешкожено у спеціально відведеному місці артилерійські снаряди часів Другої світової війни калібру 105 мм, які виявлені напередодні у м. Гнівань в лісовому масиві на відстані 700 м від автодороги Вінниця –Гнівань.

Тиврівський районний сектор Головного управління ДСНС України у Вінницькій області звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів повідомте про це за номером «101» або «102» та ні в якому разі не намагайтеся самостійно ідентифікувати знайдені боєприпаси. Під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, оскільки практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.