Відбулося чергове засідання Ради оборони Вінницької області

Дата: 17.12.2018 10:42

На черговому засіданні Ради оборони Вінницької області було розглянуто питання про те, що деякі ЗМІ розповсюджують неперевірену, недостовірну інформацію, яка стосується процесів створення помісної церкви в Україні. Вона може дестабілізувати ситуацію.

Враховуючи те, що на території Вінницької області діє правовий режим воєнного стану, застерігаємо громадян від будь-яких протиправних дій на релігійному підґрунті.

Слід зазначити, що частина храмів, зокрема будівля Спасо-Преображенського Кафедрального собору, знаходиться саме у державній власності. Храми передані релігійним громадам, як юридичним особам, в управління, а земля – у постійне користування. Намагання інших осіб заявити про свої права на об’єкти, всупереч діючих правових норм, можуть розцінюватися як порушення законодавства України.