Відбувся он-лайн семінар «Проведення та вимоги ХV обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад»

Дата: 06.03.2018 16:42

Сьогодні, 6 березня в  приміщенні райдержадміністрації представники територіальних громад та районної державної адміністрації взяли участь в он-лайн семінарі «Проведення та вимоги ХV обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад» для керівників територіальних громад та відповідальних за написання проектів. Присутні ознайомилися з особливостями підготовки та подачі проектів міжмуніципального співробітництва, особливостями проведення експертизи проектів екологічного спрямування, питаннями адміністрування «ХV обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад», підготовки та напрямків  проектів з енергозбереження.