Тиврівщина долучилась до всесвітньої поминальної акції «Перша хвилина миру»

Дата: 13.05.2019 10:40

8 травня 2019 року тиврівчани долучилась до всесвітньої поминальної акції «Перша хвилина миру». Учасники акції – учнівська молодь, працівники райдержадміністрації, селищної ради, громадськість - хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українських героїв, поклали квіти до Меморіалу Слави.

Ця  акція відбулася на честь першого переможного дня, яким ознаменоване завершення Другої світової війни. Разом з усією світовою спільнотою 8 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення.  74 роки тому міжнародна Антигітлерівська коаліція офіційно прийняла Акт про капітуляцію нацистської Німеччини. Акція «Перша хвилина миру» - це своєрідний символ єднання з Європою, жителі якої саме 8 травня відзначають цей день як символ недопущення повторення в житті континенту такого жорсткого і страшного явища, як війна.

«Ніколи знову».