Тиврівський район, Вінницька область

З 1 квітня на водоймах Вінниччини заборонено риболовлю

Переглядів: 47

Від 1 квітня до 9 червня 2018 року на вінницьких водоймах не можна  рибалити. У цей період триває заборона на лов всіх видів риби, повідомляє Держрибагентство України. «…з метою охорони водних біоресурсів в період їх природнього відтворення в рибогосподарських водних об’єктах вводиться заборона на лов всіх видів риби», – йдеться у повідомленні.

Протягом згаданого періоду допускається любительське риболовство однією поплавковою вудкою з одним гачком на одного рибалку або спінінгом в світлий час доби з берега в місцях визначених іхтіологічними відділами обласних управлінь рибоохорони.

Додамо, з 15 січня на території області запрацював Вінницький рибоохоронний патруль у складі 15 патрульних. Як повідомили в Управлінні Держрибагентства у Вінницькій області, за місяць патрульні провели 53 рибоохоронні рейди, під час яких викрили 132 порушення правил рибальства. Ними вилучено 532 заборонених знарядь лову та 462 кг риби. З вилученої риби – 423 кг було виявлено на ринках області. Сума штрафів склала 7684 грн. До суду передано 64 справи для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

«Вінницький рибоохоронний патруль націлений змінити ситуацію в області, навести порядок на річках та водоймах Вінниччини. Тільки суворе дотримання встановлених правил рибальства і невідворотність покарання для порушників допоможуть зберегти рибні запаси наших водойм», – заявили в Управлінні Держрибагентства у Вінницькій області.

Про зловживання та факти браконьєрства на водоймах можна повідомляти на «гарячу» лінію рибоохоронного патруля Вінниччини – (0432) 67-12-34 або на всеукраїнську безкоштовну лінію – 0-800-50-52-50.